Reprezentanci studentów w ciałach kolegialnych

Studenci posiadają swoich reprezentantów w różnych ciałach uczelni.

Urząd Senatora Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach, jako reprezentanci Studentów w kadencji 2019/2020 objęli:
  1. Poszwa Małgorzata
  2. Holeś Denis
  3. Gryksa Karolina
  4. Kiera Jacek
  5. Koza Karolina
  6. Malik Maciej
  7. Pilarek Miłosz
  8. Pilarz Magdalena
  9. Podwojski Artur
  10. Rizzo Anna Maria
  11. Wiesebach Krzysztof

Reprezentanci studentów w kolegium elektorów Uczelni:

  1. Achtelik Maria
  2. Batko Bartosz Andrzej
  3. Biernat Martyna
  4. Błaszczak Jędrzej
  5. Brągiel Beniamin
  6. Chodura Karolina
  7. Deja Aleksander
  8. Falkowska Martyna
  9. Figuła Maciej
  10. Frelke Piotr
  11. Galas Jakub
  12. Gluck Michał
  13. Goderecka Karolina Wiktoria
  14. Górdziel Aleksandra
  15. Gracka Wiktoria
  16. Gryksa Karolina Jadwiga
  17. Grzybczyk Szymon
  18. Hajdamowicz Patrycja
  19. Holeś Denis
  20. Janik Angelika
  21. Janik Beniamin
  22. Kamińska Maja
  23. Kiera Jacek
  24. Klimczok Małgorzata
  25. Kolankiewicz Jan
  26. Kołtun Krzysztof
  27. Kostyra Dominika
  28. Kościański Krzysztof Jerzy
  29. Kowalczyk Sebastian
  30. Koza Karolina Wiktoria
  31. Kubica Bartłomiej
  32. Kustra Karol
  33. Kustrzępa Krzysztof
  34. Kuśnierz Maria
  35. Legan Małgorzata
  36. Lorek Marcelina
  37. Łańczak Dawid
  38. Makieła Patrycja
  39. Malik Maciej
  40. Mazaraki Natalia Grażyna
  41. Mazur Angelika
  42. Misiak Adrian
  43. Mizerski Dominik Mateusz
  44. Mozgol Jadwiga
  45. Pilarek Miłosz
  46. Pilarz Magdalena
  47. Podwojski Artur
  48. Porada Lilianna
  49. Poszwa Małgorzata
  50. Rizzo Anna Maria
  51. Ryguła Tomasz
  52. Rzepecka Karolina
  53. Rzepka Agata
  54. Skrobisz Martyna Aleksandra
  55. Soczek Kamil
  56. Stanisz Angelika
  57. Stolarczyk Jakub
  58. Szczęsny Michał Karol
  59. Szulierz Agnieszka
  60. Tyl Ryszard
  61. Tyński Artur Jacek
  62. Urzenitzok Paweł
  63. Węglarz Maciej
  64. Wiesebach Krzysztof
  65. Winkler Łukasz
  66. Wituła Natalia
  67. Wróblewski Tomasz
  68. Zawartka Maciej
  69. Zdebik Dominik
  70. Zuziak Maciej
  71. Żak Katarzyna
  72. Żelichowski Bartosz Andrzej
  73. Żukowska Aleksandra
  74. Żyła Karol