Komisja promocji i współpracy

Komisja Promocji i Współpracy zajmuje się promocją i budowaniem wizerunku Samorządu Studenckiego, na Uczelni oraz poza nią. Członkowie mają możliwość zagłębienia się w tajniki PR-u, zajmując się promocją wszystkich imprez i wydarzeń tworzonych przez Samorząd. Juwenalia, Festiwal Nauki, Otrzęsiny to tylko niektóre imprezy, przy których można zdobyć cenne doświadczenie w branży PR. Kontakt z największymi mediami w regionie, organizowanie patronatów medialnych, tworzenie presspacków to część zadań, w których mogą odnaleźć się członkowie komisji.

Ponadto do kompetencji Komisji należy utrzymywanie kontaktu z Partnerami Samorządu Studenckiego, a także zawiązywanie porozumień oraz partnerstw z podmiotami zewnętrznymi. Członkowie komisji współpracują z przedstawicielami różnorodnych firm oraz organizacji nad projektami realizowanymi przez Samorząd Studencki jak również przez Partnerów Samorządu Studenckiego.

Jeżeli chcesz pracować w mediach lub branży PR, Komisja promocji jest stworzona dla Ciebie. Obsługa PR-owa naszych imprez da Ci dużą ilość potrzebnego na rynku pracy doświadczenia, ale także wielką satysfakcję z sukcesów.

 

Przewodnicząca Komisji Współpracy:
Marta Cholewa
e-mail: martacholewa7@gmail.com
tel.: 511 609 034
Dyżur: Poniedziałek, godz. 9:00 – 10:30