Festiwal Nauki – zgłoszenia

Tegoroczna edycja Śląskiego Studenckiego Festiwalu Nauki zbliża się wielkimi krokami! W tym roku zapraszamy na rozszerzoną formułę Festiwalu, która oprócz tradycyjnego Jarmarku Wiedzy oraz wydarzeń towarzyszących obejmuje również dwa dni wystawiennicze w Międzynarodowym Centrum Kongresowym skierowane dla studentów, młodzieży szkolnej, mieszkańców oraz strefy biznesu.

Śląski Studencki Festiwal Nauki jest planowany w terminie 13-15 października br., wszystkie Organizacje Studenckie, które chcą wziąć udział w tegorocznej edycji zobowiązane są wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz złożyć wniosek papierowy. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem http://goo.gl/forms/eUo8U60aYmmdKp1e2.

Ostateczny termin zgłoszeń mija 10 czerwca 2016r., niekompletne zgłoszenia bądź te złożone po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Kompletne zgłoszenie (na Jarmark Wiedzy i/lub uczestnictwo w MCK) zawiera zarówno formularz internetowy jak i wniosek papierowy! Wnioski papierowe należy składać w zabezpieczonych przed wysunięciem teczkach/koszulkach do urny ustawionej w Studenckiej Strefie Aktywności w budynku rektoratu.

Przypominamy również, że można się ubiegać o dofinansowanie dowolnej akcji, zorganizowanej w ramach Festiwalu Nauki (warsztaty, happening, szkolenia, pokazy itp.) w terminie 13-15 października; należy wtedy złożyć jedynie wniosek w wersji papierowej.

wniosek – Festiwal Nauki