Konkurs „StRuNa”

Do 23 listopada 2015 r. do godz. 23.59 trwa nabór zgłoszeń do piątej edycji konkursu „StRuNa” (nazwa pochodzi od nazwy Studencki Ruch Naukowy), którego celem jest wyróżnienie najlepszych projektów naukowych studentów i doktorantów oraz nagrodzenie osób i instytucji, które przyczyniły się do ich realizacji.

W konkursie „StRuNa” mogą wziąć udział koła naukowe i inne organizacje studenckie, które zrealizowały swoje projekty między 1 października 2014 r. a 30 września 2015 r. Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem strony internetowej: www.struna.edu.pl. Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach:

Projekt roku 2015,
Koło naukowe roku 2015,
Wyprawa roku 2015,
Konferencja roku 2015,
Opiekun roku 2015.

Uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie „StRuNa” odbędzie się w grudniu 2015 r. w Warszawie.

Konkurs jest częścią programu „StRuNa” polegającego na promocji działalności naukowej wśród studentów i doktorantów. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:

www.facebook.com/StudenckiRuchNaukowyStRuNa.