XVI Węgiel Film Festival

Już w przyszłym tygodniu rozpoczyna się XVI Węgiel Film Festival, czyli festiwal organizowany przez studentów Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego.

Podczas festiwalu przyznane zostaną nagrody w kilku kategoriach, ale co najważniejsze, nie zabraknie też licznych atrakcji, między innymi warsztatów filmowych czy konkursów! W tym roku zostało zgłoszone niemal 2500 filmów z całego świata. Warto nadmienić iż każda edycja Węgiel Film Festival organizowana jest przez kolejnych studentów drugiego roku Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Wstęp na wydarzenie jest darmowy dla wszystkich odwiedzających lecz z ograniczoną ilością miejsc.

To niepowtarzalna okazja do odwiedzin nowej, wielokrotnie nagradzanej siedziby Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego. 11-12 kwietnia Wydział Radia i Telewizji, ul. Pawła 3 Katowice