Aktualności Bal Studenta

Bal Studenta 2019

Szanowni Państwo, Ladies and Gentlemen, Mesdames et Messieurs!

Cieszący sie niesłabnącą popularnością Bal Studenta Uniwersytetu Śląskiego znowu powraca. Tym razem inspirowani Wenecją, zapraszamy was na pełen tajemniczości Bal Maskowy!

Wszyscy wystąpimy incognito niczym Clark Kent. Nie do poznania staniemy się dzięki maskom, które tej nocy będą obowiązkowym elementem stroju każdego studenta.

Do Balu coraz mniej czasu, bo na parkiet ruszymy już 15 lutego! Dlatego mamy podwójny powód do świętowania.
Zaraz po walentynkach wszyscy zakochani, nadal przepełnieni miłością, będą mieli piękną okazję do wspólnego świętowania.
Natomiast single, którzy tego dnia obchodzą swoje święto, zastaną rewelacyjną imprezę, idealną do wspólnej zabawy z przyjaciółmi.

Jak co roku, ugości nas Marysin Dwór.
Bilety sprzedały się w zawrotnym tempie – około dwóch minut! Lista rezerwowa cały czas się powiększa a My jesteśmy zachwyceni zainteresowaniem wydarzenia.
Już za niedługo ujawnimy listę naszych partnerów, dzięki którym ta Noc będzie jeszcze bardziej wyjątkowa!