Bilet miesięczny Kolei Śląskich za złotówkę

Koleje Śląskie zachęcają studentów pierwszego roku do przetestowania transportu kolejowego w cenie symbolicznej złotówki.

Oferta Studenciak będzie dostępna w platformie SkyCash od 1 do 31 października.

Zakupiony w ten sposób bilet jest dostępny od razu i ważny przez miesiąc od daty zakupu (bilet kupiony np. 5 października będzie ważny do 4 listopada). Do wyboru są wszystkie relacje obsługiwane przez Koleje Śląskie, z wyjątkiem odcinka Chałupki–Bohumin i pociągów Ornak na odcinku Żywiec–Zakopane.

Podczas kontroli oprócz biletu niezbędne będzie okazanie dokumentu potwierdzającego rozpoczęcie studiów, czyli legitymacji studenckiej lub zaświadczenia dostępnego na stronie KŚ.

W pierwszej edycji akcji z propozycji skorzystało ponad 3000 osób, a pomysł został nagrodzony w zeszłym roku Laurem Studenckim w kategorii organizacja przyjazna studentom.

Serdecznie zapraszamy do testowania 🙂