Campus Studencki 2018

Zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego do wzięcia udziału w najlepszym wyjeździe integracyjnym w Polsce, jakim jest bez wątpienia Campus Studencki!
To świetna okazja na to, aby dowiedzieć się czegoś na temat:

• warunków studiowania na naszej
  • warunków pomocy materialnej oraz kwestii znalezienia pracy zarobkowej
    po i w trakcie studiów,
  • działalności Samorządu Studenckiego.

Podczas 5 niezapomnianych dni w Łazach, podczas, których poznacie tysiące wspaniałych ludzi, nawiążecie przyjaźnie, przeżyjecie niesamowitą przygodę, będziecie mogli wziąć udział w koncertach oraz warsztatach zorganizowanych specjalnie dla Was! Nieważne, czy dopiero rozpoczynacie studia, czy już jesteście weteranami sesyjnych przeżyć. Łazy to miejsce, w którym zregenerujecie się przed rozpoczęciem roku akademickiego oraz naładujecie się pozytywną energią.

Termin: 4-9 września
Miejsce: ŁAZY k/Mielna
Cena: od 499 zł

LINK do rejestracji
LINK do wydarzenia

Rejestrujcie się już dziś! Pozwólcie, by wrzesień 2018 eksplodował niekończącą się ilością pozytywnych wrażeń, nowych przyjaźni, najpiękniejszych wspomnień
i niespotykaną, nigdzie indziej, integracją!

Zacznijcie kolejny rok swojej studenckiej przygody właśnie z Nami w Łazach!