WIELKIE GRILLOWANIE 2017 / 22 CZERWCA

Napisane przez Administrator

Nadchodzi kolejna edycja WIELKIEGO GRILLOWANIA NA LIGOCIE!

Samorządy Studenckie Uniwersytetu Śląskiego i Śląskiego Uniwersytetu Medycznego serdecznie zapraszają na darmową kiełbasę, która zostanie wspólnie skonsumowana już 22.06, od godz. 16:00 w Katowicach na Ligocie przy Akademikach. Moc atrakcji gwarantowana, w tym DARMOWE JADŁO *.* W trakcie naszego biesiadowania towarzyszyć nam będzie DJ, który rozkręci imprezę na całego!

ALE TO NIE WSZYSTKO!

➡️Zbierzcie team, bo organizujemy AKADEMICKIE MISTRZOSTWA WE FLANKI! Do wygrania będą nagrody rzeczowe! Ewentualnie solidny zapas kiełbasy 😉

➡️Będzie też okazja do zagrania w BEER PONGA!!!

➡️A po pysznym BBQ przygotowanym przez najlepszych kucharzy w tej części akademików, wszyscy razem wbijamy na afterparty do DSO Projekt! Nie musimy mówić, że jest to impreza obowiązkowa? ♥
Grillowanie ma charakter otwarty, dlatego każdy, kto ma na to ochotę niech przyniesie grilla i trochę węgla to sobie usmażymy wspólnie kiełbaskę( ͡° ͜ʖ ͡°)

>Zapraszajcie znajomych niech nie chodzą głodni<

Do zobaczenia na miejscu 😉

Niech Ligota będzie z Wami!

WIĘCEJ INFORMACJI -> https://www.facebook.com/events/1725605037736993/

Centrum Obsługi Studentów