PŁATNY STAŻ W MINISTERSTWIE ROZWOJU – 2000,00 PLN MIESIĘCZNIE!!!

Napisane przez Administrator

STAŻYSTO, proponujemy Ci atrakcyjny PROGRAM STAŻU. Zapomnij o parzeniu kawy i stercie dokumentów do kserowania. Jako nasz STAŻYSTA będziesz zaangażowany w ciekawe projekty, poznasz ludzi z pasją wykonujących swoją pracę. Zyskasz nowe doświadczenia, zmierzysz się z ciekawymi wyzwaniami, a także poznasz tematykę FUNDUSZY EUROPEJSKICH „od kuchni”.

Staż w MINISTERSTWIE ROZWOJU to TWOJA szansa na ROZWÓJ! Aplikuj już dziś! Czekamy na TWOJE zgłoszenie!

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie dostępnym na naszej stronie www.mr.gov.pl/staz

O KONKURSIE:

Konkurs o staż „Mój Rozwój!” skierowany jest do studentów w wieku do 26 lat, którzy interesują się Funduszami Europejskimi i nie boją się nowych wyzwań. Nagrodą w Konkursie jest płatny staż w wysokości 2 000 zł brutto miesięcznie przez okres do 3 miesięcy.

Swoje zgłoszenie możesz przysłać do 26 maja 2017 r. Nie czekaj – aplikuj już dziś!

JAKICH STUDENTÓW SZUKAMY:

• Dyspozycyjnych;
  • Nastawionych na rozwój zawodowy;
  • Łatwo nawiązujących kontakty;
  • Zaangażowanych w wykonywaną pracę.

OFERUJEMY:

• Zdobycie praktycznego doświadczenia;
  • Możliwość pracy nad projektami funduszowymi;
  • Współpracę w profesjonalnym i otwartym zespole;
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych prowadzonych przez pracowników Ministerstwa;
  • Szansę poznania charakteru pracy w administracji i przełamania stereotypów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji:

Centrum Obsługi Studentów