HARMONIA I AD LIBITUM ZAŚPIEWAJĄ NA FILIPINACH?

Napisane przez Administrator

Chór UŚ „Harmonia” otrzymał zaproszenie do zaprezentowania polskiej  i słowiańskiej muzyki na wyspie Bali i na Filipinach. Ma możliwość reprezentowania Europy w BALI INTERNATIONAL CHOIR FESTIVAL w Denpasar/Bali oraz Andrea O. Veneracion International Choral Festival Manila/Filipiny, 2017.

NA CO ZBIÓRKA?

Organizatorzy festiwali będą  gospodarzami Harmonii i zapewnią chórzystom pobyt. Za koncerty chór nie otrzyma honorariów. Jednak potrzebne jest wsparcie finansowe na zakup biletów lotniczych, które kosztują około 200 000 zł dla 40 osób. To strasznie duża kwota.

HARMONIŚCI szukają wsparcia wszędzie. Koncertują, przygotowali kampanię finansowania społecznościowego, rozbijają własne skarbonki…

Możesz zostać ich darczyńcą!

Zobacz ich projekt!

Pomoc? To bardzo proste:

1.wchodzisz na stronę projektu Polak Potrafi -link wyżej

2.wybierasz nagrodę,

3.wpisujesz adres e -mail

4.i przekierowany zostajesz do płatności… Trwa to 1 minutę

Każda wpłata jest bardzo ważna, czy to będzie 1,5,10,25 złotych czy więcej:-) co oczywiście bardzo Harmonistów ucieszy:-)

ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ!

CZY AKADEMICKA HARMONIA ZAŚPIEWA NA