Ekonomia na Bank – lekcja 5: STUDENT Z WALL STREET

W akademiku?

Z rodzicami?

Wynajmujesz mieszkanie?

Dla większości Polaków każda z powyższych opcji brzmi „tymczasowo”. Każdy wyobraża sobie przyszłość w „swoim własnym kącie”, niezależnie czy ten kąt to apartament w centrum miasta, czy dom z kominkiem i altanką.

Większość też ostatecznie decyduje się na odpowiedni zakup, a poprzedza go – decyzją o wzięciu kredytu. Nieraz na wiele, wiele lat!

Jeśli jest jakakolwiek decyzja, którą trzeba podjąć w życiu świadomie i po solidnym skalkulowaniu, to właśnie jest decyzja o kredycie mieszkaniowym.

Nie podejmuj jej więc pochopnie!

Na Twoje szczęście – kolejna lekcja Ekonomii na Bank dotyczy właśnie tego tematu!

Dowiedz się wszystkiego, czego musisz wiedzieć o świecie kredytów długoterminowych wchodząc na stronę www.ekonomianabank.us.edu.pl . Jak co miesiąc przygotowaliśmy we współpracy z ekspertami w tej dziedzinie: artykuł, materiał wideo i obszerny wywiad.

Wszystko, co powinniście wiedzieć, pod jednym adresem!

Tradycyjnie też, czytając i słuchając ze zrozumieniem, możesz wgrać nagrody rzeczowe i zebrać punkty do „klasyfikacji generalnej” – tym samym walcząc o stypendium lub płatne praktyki!

Do dzieła!

Centrum Obsługi Studentów