Jubileuszowa GALA LAURU STUDENCKIEGO!

Napisane przez Administrator

Tegoroczna 10 GALA LAURU STUDENCKIEGO odbędzie się 26.04.2017 roku (środa) w Filharmonii Śląskiej im. H.M. Górcekiego w Katowicach

Z okazji jubileuszowej edycji oraz zjawiskowości miejsca dla wszystkich uczestników gali przygotowano specjalny koncert STANISŁAW SOYKA TRIO podczas, którego będzie można usłyszeć m.in. utwór: „Życie to krótki sen”, „Cud niepamięci”, „To twoja droga”, „Tolerancja”, „Tylko brać…” czy też „The times they are a changing” Boba Dylana.

10. Gala Lauru Studenckiego rozpocznie się o godzinie 19.00 w Sali koncertowej Filharmonii Śląskiej. Laureatom zostaną wręczone statuetki KUROSA – miniaturowej wersji pomnika studenta, przygotowanego wg projektu prof. Jerzego Foberaprof. Andrzej Szareka, umieszczonego w samym środku kampusu Uniwersytetu Śląskiego na ulicy Bankowej. Po części oficjalnej odbędzie się pełny koncert STANISŁAW SOYKA TRIO.

Bilety do nabycia w kasie Filharmonii Śląskiej:

www.filharmonia-slaska.eu/tel: 32 351-17-13; 503-774-949

Dla studentów Uniwersytetu Ślaskiego bilety udostępnione będą bezpłatnie po dokonaniu rezerwacji pod adresem: laurstudencki.us.edu@gmail.com *ilość miejsc ograniczona.

Centrum Obsługi Studentów